Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní technika > Motorové stroje > Zahradní traktory >

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122

Cena:

164 990 Kč

Koupit za 164 990 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122: NULOVÝ POLOMĚR OTÁČENÍ - ROZMANITÉ POUŽITÍ V jednom stroji se snoubí nadčasový design s vysokým výkonem. Historicky první Zero-Turn s technologií řízení všech čtyř kol volantem. To propůjčuje těmto strojům vyjímečnou obratnost a stabilitu. S těmito stroji, osazenými prémiovými motory s dlouhou životností, se pro Vás každé sečení stane příjemným zážitkem. DVOJITÝ HYDROSTATICKÝ POHON Maximální ovladatelnost zajišťuje vždy jeden nezávislý hydrostatický pohon pro každé zadní kolo. VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ Žací ústrojí má možnost kopírovat kontury trávníku. Tím docílíte excelentního a rovnoměrného posečení Vašeho travního porostu. ŘÍDICÍ SYSTÉM SYNCHRO STEER® NEPŘEKONATELNÁ OBRATNOST A BEZKONKURENČNÍ VLASTNOSTI NA SVAHU Inovativní technologie řízení Synchro-Steer® je dalším evolučním krokem v technice strojů s nulovým poloměrem otáčení. Naše jedinečné Zero Turn ridery s volantem jsou díky nulovému poloměru otáčení neuvěřitelně ovladatelné jako konvenční stroje s nulo... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 - popis

nahoru

NULOVÝ POLOMĚR OTÁČENÍ - ROZMANITÉ POUŽITÍ V jednom stroji se snoubí nadčasový design s vysokým výkonem. Historicky první Zero-Turn s technologií řízení všech čtyř kol volantem. To propůjčuje těmto strojům vyjímečnou obratnost a stabilitu. S těmito stroji, osazenými prémiovými motory s dlouhou životností, se pro Vás každé sečení stane příjemným zážitkem. DVOJITÝ HYDROSTATICKÝ POHON Maximální ovladatelnost zajišťuje vždy jeden nezávislý hydrostatický pohon pro každé zadní kolo. VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ Žací ústrojí má možnost kopírovat kontury trávníku. Tím docílíte excelentního a rovnoměrného posečení Vašeho travního porostu. ŘÍDICÍ SYSTÉM SYNCHRO STEER® NEPŘEKONATELNÁ OBRATNOST A BEZKONKURENČNÍ VLASTNOSTI NA SVAHU Inovativní technologie řízení Synchro-Steer® je dalším evolučním krokem v technice strojů s nulovým poloměrem otáčení. Naše jedinečné Zero Turn ridery s volantem jsou díky nulovému poloměru otáčení neuvěřitelně ovladatelné jako konvenční stroje s nulovým poloměrem otáčení, ale přitom máte díky volantu plnou kontrolu nad předními koly. Pohon a řízení jsou perfektně sladěny tak, aby zajistily správnou rychlost a směr otáčení obou zadních kol v každé poloze otočení volantu. Při použití řídícího systému Synchro-Steer se snižuje potřebný čas na sekání až o 10 %. Tuto revoluční technologii naleznete pouze u našich sérií XZ. NASTAVITELNÝ SLOUPEK VOLANTU XZ3 je vybaven rychle nastavitelným sloupkem volantu. To Vám dovoluje si zvolit optimální pozici při obsluze stroje. VOLANT SOFTGRIFF Volant s přilnavým povrchem Soft griff pro bezpečnou kontrolu řízení i v náročném terénu. POHODLNÉ SEDADLO S LOKETNÍMI OPĚRKAMI Podélně nastavitelné sedadlo s vysokým opěradlem a loketními opěrkami přináší optimální komfort.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Motorové půdní vrtáky nebo Ostatní motorové stroje, Příslušenství k traktorům, Motorové pily.

Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 akční ceny - Levné Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 stojí 164 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zahradní traktory.

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ3 122 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;