Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní technika > Motorové stroje > Zahradní traktory >

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117

Cena:

99 900 Kč

Koupit za 99 900 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117: SÍLA, SNADNÁ OBSLUHA A VŠESTRANNOST Série XZ2 Vám nabízí vše, co potřebujete. Zero-Turn technologie v kombinaci s jednoduchým ovládáním volantu a řízením všech čtyř kol Vám dodá vyjímečný pocit stability a flexibility. Je to bezkonkurenční kombinace obratnosti a výkonu. Díky robustní a odolné konstrukci Vám bude XZ2 dělat radost mnoho let. DVOJITÝ HYDROSTATICKÝ POHON Maximální ovladatelnost zajišťuje vždy jeden nezávislý hydrostatický pohon pro každé zadní kolo. VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ Žací ústrojí má možnost kopírovat kontury trávníku. Tím docílíte excelentního a rovnoměrného posečení Vašeho travního porostu. ŘÍDICÍ SYSTÉM SYNCHRO STEER® NEPŘEKONATELNÁ OBRATNOST A BEZKONKURENČNÍ VLASTNOSTI NA SVAHU Inovativní technologie řízení Synchro-Steer® je dalším evolučním krokem v technice strojů s nulovým poloměrem otáčení. Naše jedinečné Zero Turn ridery s volantem jsou díky nulovému poloměru otáčení neuvěřitelně ovladatelné jako konvenční stroje s nulovým poloměrem ot... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 - popis

nahoru

SÍLA, SNADNÁ OBSLUHA A VŠESTRANNOST Série XZ2 Vám nabízí vše, co potřebujete. Zero-Turn technologie v kombinaci s jednoduchým ovládáním volantu a řízením všech čtyř kol Vám dodá vyjímečný pocit stability a flexibility. Je to bezkonkurenční kombinace obratnosti a výkonu. Díky robustní a odolné konstrukci Vám bude XZ2 dělat radost mnoho let. DVOJITÝ HYDROSTATICKÝ POHON Maximální ovladatelnost zajišťuje vždy jeden nezávislý hydrostatický pohon pro každé zadní kolo. VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ Žací ústrojí má možnost kopírovat kontury trávníku. Tím docílíte excelentního a rovnoměrného posečení Vašeho travního porostu. ŘÍDICÍ SYSTÉM SYNCHRO STEER® NEPŘEKONATELNÁ OBRATNOST A BEZKONKURENČNÍ VLASTNOSTI NA SVAHU Inovativní technologie řízení Synchro-Steer® je dalším evolučním krokem v technice strojů s nulovým poloměrem otáčení. Naše jedinečné Zero Turn ridery s volantem jsou díky nulovému poloměru otáčení neuvěřitelně ovladatelné jako konvenční stroje s nulovým poloměrem otáčení, ale přitom máte díky volantu plnou kontrolu nad předními koly. Pohon a řízení jsou perfektně sladěny tak, aby zajistily správnou rychlost a směr otáčení obou zadních kol v každé poloze otočení volantu. Při použití řídícího systému Synchro-Steer se snižuje potřebný čas na sekání až o 10 %. Tuto revoluční technologii naleznete pouze u našich sérií XZ.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Motorové půdní vrtáky nebo Ostatní motorové stroje, Příslušenství k traktorům, Motorové pily.

Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 akční ceny - Levné Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 stojí 99 900 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zahradní traktory.

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ2 117 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;