Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní technika > Motorové stroje > Zahradní traktory >

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107

Cena:

79 990 Kč

Koupit za 79 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107: Díky osvědčené Cub Cadet Zero-Turn technologii jsme vyvinuli nejsilnější produktovou Zero-Turn linii ve své kategorii. S naší jedinečnou technologií poloměru otáčení o 360° snadno projedete kolem jakékoliv překážky a sečení tak pro Vás bude mnohem komfortnější a efektivnější. Modely s řiditelnými předními koly Vám nabídnou více stability při ovládání stroje a velmi jednoduchou obsluhu. Díky tomu značně zredukujete čas věnovaný údržbě Vašeho trávníku. PRECIZNÍ POSEČENÍ TRÁVNÍKU DÍKY NOVÉ TECHNOLOGII ŘÍZENÍ Odolná konstrukce, kvalitní komponenty, výkonné motory, snadná obsluha a vyjímečné manévrovací schopnosti - to všechno jsou základní atributy série XZ1. ŽIVOTNOST A STABILITA Díky vyztuženému ocelovému rámu a kvalitně zpracované přední nápravě je série XZ1 mimořádně odolná. PÁKY S PĚNOVOU VÝSTELKOU Měkké rukojeti učiní práci pohodlnější. VŠE MÁTE POD KONTROLOU Ničím nerušený výhled před stroj a po jeho stranách je zcela bezkonkurenční. SNADNÉ NASTUPOVÁNÍ Ní... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 - popis

nahoru

Díky osvědčené Cub Cadet Zero-Turn technologii jsme vyvinuli nejsilnější produktovou Zero-Turn linii ve své kategorii. S naší jedinečnou technologií poloměru otáčení o 360° snadno projedete kolem jakékoliv překážky a sečení tak pro Vás bude mnohem komfortnější a efektivnější. Modely s řiditelnými předními koly Vám nabídnou více stability při ovládání stroje a velmi jednoduchou obsluhu. Díky tomu značně zredukujete čas věnovaný údržbě Vašeho trávníku. PRECIZNÍ POSEČENÍ TRÁVNÍKU DÍKY NOVÉ TECHNOLOGII ŘÍZENÍ Odolná konstrukce, kvalitní komponenty, výkonné motory, snadná obsluha a vyjímečné manévrovací schopnosti - to všechno jsou základní atributy série XZ1. ŽIVOTNOST A STABILITA Díky vyztuženému ocelovému rámu a kvalitně zpracované přední nápravě je série XZ1 mimořádně odolná. PÁKY S PĚNOVOU VÝSTELKOU Měkké rukojeti učiní práci pohodlnější. VŠE MÁTE POD KONTROLOU Ničím nerušený výhled před stroj a po jeho stranách je zcela bezkonkurenční. SNADNÉ NASTUPOVÁNÍ Nízký a prostorný rám XZ1 Vám usnadní nastupování a poskytne dostatek pohodlí pro Vaše nohy.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Motorové půdní vrtáky nebo Ostatní motorové stroje, Příslušenství k traktorům, Motorové pily.

Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 akční ceny - Levné Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 stojí 79 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zahradní traktory.

Zero-turn rider s bočním výhozem Cub Cadet XZ1 107 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;